piątek, 26 kwietnia 2013

Odcinek 25, 26, 27

Streszczenie / Online

Odcinek 25: Inga umawia się z Edytą w domu pracodawczyni. Zamierza oznajmić, że chce się zwolnić z pracy. Gruszewska przychodzi za wcześnie, postanawia więc zaczekać przed domem. Nagle zza drzwi słyszy płacz Dawidka. Zuza odwiedza Wojtka w pracy. Proponuje mu, aby towarzyszył jej podczas ślubu Patrycji i Michała. Krzysztof składa Ance niezapowiedzianą wizytę. Strzelecka oznajmia, że nie powinni się spotykać. Przyjaciółki przygotowują dla Patrycji wieczór panieński. Paweł umawia się z Sylwią. Kobieta zaprasza go do domu.


 Odcinek 26:  Nadszedł dzień ślubu Patrycji i Michała. Przyjaciółki pomagają pannie młodej w przygotowaniach. Zuza przyznaje, że nie wie, jak wyznać Wojtkowi miłość. Nie potrafi mówić o uczuciach. Patrycja radzi, aby napisała na kartce, co czuje. Paweł spotyka Sylwię. Cieszy się na jej widok. Tymczasem Anka szuka rodziny. Pyta Ingę o męża. Ta wskazuje pokój, do którego wszedł Paweł. Strzelecka bez pukania chwyta za klamkę. Nadchodzi godzina ceremonii. Wujek Heniek prowadzi Patrycję do ołtarza. Michał jest oczarowany panną młodą, która wygląda olśniewająco.


 Odcinek 27: wkrótce

9 komentarze:

Anonimowy pisze...

a przyjaciolki maja miec 10 maja ostatni odcinke? za 2 tygodnie, a tu byl 22 odc dopiero ty do 25 opisalas i jeszcze slubu nie ma w opisie. to kiedy to sie skonczy?

Anonimowy pisze...

na początku czerwca bedzie ostatni odcinek

Anonimowy pisze...

będzie 3 sezon przyjaciółek ?

Anonimowy pisze...

Zdjęcia do nowego sezonu(3) prawdopodobnie zaczną się dopiero w grudniu.

Anonimowy pisze...

Zdjęcia będą później bo przecież 3 z nich są w ciąży. :) Dajcie im spokojnie urodzić i nacieszyć się maleństwem ;););)

Anonimowy pisze...

3 sezon Przyjaciółek najwcześniej będzie emitowany jesienią 2014.

Anonimowy pisze...

Przyjaciółki 3 sezon będą wiosną 2014

Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/przyjaciolki-3-sezon-dopiero-wiosna-2014-przez-ciaze-trzech-aktorek_324843.html

Anonimowy pisze...

Nowe odcinki Przyjaciółek od wiosny 2014, a zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczną się w grudniu 2013.

Anonimowy pisze...

Prawdziwe z nich przyjaciółki ,nawet prywatnie razem zostaną mamusiami,gratuluję i wszystkiego najlepszego życzę.Pozdrawiam MAMUŚKA;-)

Prześlij komentarz